Zemin Temizleme Otomatları

Omax zemin temizleme makinasının kullanımı kolay ve emniyetlidir. İyi bir hijyen ve Parlaklığa ihtiyaç duyulan yerlerde çok ideal bir üründür. Yüksek verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar.

Sert Zemin Temizleme Cila Bakım Makinası

Omax ZT 527 cila bakım makinası, üst düzey verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir. Yüksek devirli olarak üretilen bu makina cilanın bakımı, parlatılması ve cila yüzeyindeki pürüzlerin giderilmesi için son derece ergonomik üretilmiştır.

Sert Zemin Temizleme Makinası

Omax MX-500 Zemin temizleme makinasının kullanımı kolay ve emniyetlidir. Yüksek verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar.

Sert Zemin Temizleme Makinası (Kablolu)

Omax MX-1000 Zemin temizleme makinasının kullanımı kolay ve emniyetlidir. Yüksek verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar.

Sert Zemin Temizleme Makinası (Akülü)

Omax MX-1500 Akülü zemin temizleme makinasının kullanımı son derece kolay ve emniyetlidir. Temizleme sonuçları avantajlarının en büyük göstergesidir. Yüksek verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar.