Yüksek Basınçlı Yıkamalar

Soğuk Basınçlı Yıkamalar

Basınçlı yıkama makinaları ve Temizlik ekipmanlarını Oto yıkama istasyonları yanısıra Akaryakıt istasyonları, Maden ve inşaat şantiyaleri, Tersaneler, Havaalanları, Otel, Havuz, Bina temizliği, kimya sanayi vs. gibi tüm alanlarda mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sıcak - Soğuk Basınçlı Yıkamalar

Basınçlı yıkama makinaları ve Temizlik ekipmanlarını Oto yıkama istasyonları yanısıra Akaryakıt istasyonları, Yağlama servisleri, Hayvancılık sanayi, Maden ve inşaat şantiyaleri, Otel, Havuz, Bina temizliği, kimya sanayi vs. gibi tüm alanlarda mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Duvar Tipi Basınçlı Yıkamalar

Duvar Tipi Basınçlı yıkama makinaları otomobil temizliğinin yanısıra akaryakıt istasyonları, yıkama yağlamaservisleri, tavuk-hindi çiftlikleri, entegre tesisleri, mandıra, ağır iş makinaları - tır - kamyon - otobüs tamir atölyeleri, havuz, bina, fabrika atölyeleri, araç-gereç temizliklerinde mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Buharlı Basınçlı Yıkamalar

Buharlı Basınçlı Yıkama Makinaları; Araç yıkarken atık suyun istenmediği tüm alanlar, açık ve kapalı otoparklar, tüm araç yıkama yerleri ve oto kuaförler, akaryakıt İstasyonları, belediyeler ve park bahçe temizliği ve araç gereçlerin temizliği gibi yerlerde maksimum performans sağlar.

Basınçlı Su Jeti

Basınçlı Su Jeti makinaları otomobil temizliğinin yanısıra akaryakıt istasyonları, yıkama yağlama servisleri, entegre tesisleri, mandıra, köy hizmetleri, gemicilik tamir-bakım atölyeleri, otel, mutfak, havuz, bina, heykel ve anıtların temizliği, araç-gereç temizliklerinde mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlar...