Yağlama Ekipmanları

Gres Pompaları

70/1 Basınç oranına ship bu pompalar 20, 30 kg gres kapasitesine sahiptir. Sürekli gres yağı akışını sağlayan özel konik toplama merkezi sistem ve dört adet döner tekerlekle hareket kabiliyeti yüksek bir pompadır.

Yağ Pompaları

Farklı özelliklerde olan bu pompalar değişik boylarda imal edilmiş olup, farklı kullanım alanlarına hitap etmektedir.

Yağlama Arabaları

Kullanımı oldukça basit yağlama araba sistemidir. Ortak bir rezervuardan beslenen ve istenilen sayıda noktaya kadar çıkılabilen hemen hemen tüm gres tipleri ile kullanılabilen bir sistemdir.

Karterden Yağ Emme ve Yağ Boşaltmalar

Yağ emme makinaları ulaşılamayacak noktadaki kirli yağları hava yardımı ile cam hazne içerisine toplayabilmekte ve buradaki kullanılmış yağ miktarı cam skalasından takip edilmektedir.

Makaralar

Tüm makaralar; tavan, duvar ve arazi tipi olarak kullanılabilir. Hortum makaraları özel merkezi kilitleme sistemine sahiptir. Servislerde, fabrikalarda, end. uygulamalarda teknisyenlere büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar.

Mekanik Pompalar

25 kg kapasiteye sahip bu gres pompaları mekanik olarak çalışmaktadır. Hava sistemine sahip olmayan yerlerde kullanıcıya alternatif olmaktadır. Standart aksesuarları ile kullanım kolaylığı, opsiyonel aksesuarları ile çok işlevsellik kazandırılmıştır.

Aksesuarlar

Omax aksesuarları kolay kullanım için dizayn edilmiştir. Standart aksesuarlar kullanım kolaylığı ile çok işlevsellik kazandırılmıştır.