MARKALAR ve ÜRÜNLER

Basınçlı yıkama makinaları ve Temizlik ekipmanlarını Oto yıkama istasyonları yanısıra Akaryakıt istasyonları, Yağlama servisleri, Hayvancılık sanayi, Maden ve inşaat şantiyaleri, Tersaneler, Askeriye, Havaalanları, Otel, Havuz, Bina temizliği,kimya sanayi v.s. gibi tüm alanlarda mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamız geride bıraktığı 15 yıl içinde, Servis ve garaj ekipmanları konusunda da müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünleri, ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir. Aynı zamanda Firmamız dünyada lastik sökme - takma ve balans ürünlerinin lideri, İtalyan SICAM firmasının da Türkiye distribütörüdür. Bunun dışında yine İtalyan devi SPACE, VAMAG, SPIN ürünlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız Silex markasını bir çok farklıürün grubunda kullanmaktadır. Bu grup da Hırdavat, El Aletleri, Krikolar ve Üretimini yaptığımız Hava Komresörlerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Firmamız Pulire markasını Basınçlı yıkama makinalarının kalbi olan pompa grubuda , Tabanca grubuda, Yedek parça grubuda ve Oto yıkama - bakım ürünleri grubunda kullanmaktadır. Tüm bu ürün gruplarımızı PULIRE markası altında detaylıca inceleyebilirsiniz.

Firmamız 2011 yılında taşındığı Tuzla'daki 11,500 M2 fabrikasında üretimine başladığı Tank ve Basınçlı kaplar ürünlerini de OMAX markası altında sürdürmektedir. Bu ürün grubuna, LPG Tankları, Petrol tankları, Yer altı - yer üstü tankları, Tek cidarlı, çift cidarlı tanklar ve tüm Kompresör gurubu ürünlerini inceleyebilrisiniz.

Firmamız 2011 yılında taşındığı Tuzla'daki 11,500 M2 fabrikasında yeni yatırımlar yapmaya başlamış ve yine aynı yılın sonunda OSM STEEL markası altında çelik Konstrüksiyon üretimine başlamıştır. Bu ürün grubunda daha önce yapılan bazı örnek çalışmalarımız detaylıca inceleyebilrisiniz.