Temizlik Ekipmanları

Sanayi Tipi Islak-Kuru Süpürgeler

Seri makinalarımız sanayi tipi süpürme özelliğinin yanı sıra, ıslak ve sulu zeminlerde de kullanılır. Makinamız uzun süreli çalışma şartlarına son derece dayanıklıdır.

Jetonlu Self Servis Makinalar

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinalarımızın, yıkama makinaları, köpük püskürtme makinaları ve Oto süpürgeleri olarak üretimi yapılmaktadır. Son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Köpük Sıvı Püskürtme Tankları

Köpük - Sıvı püskürtme tankları Araba, Kamyon, Tır, İş Makinaları gibi araçların ve makinaların dış yüzeyinde oluşan toz çamur vb. katmanların fırça kullanmadan köpürtülerek temizlenmesi için kullanılmaktadır. Omax Köpük tankları zamandan tasarruf etmenizi ve hizmet kalitenizi arttırmanızı sağlayacaktır.

Sıcak Hava Üreticiler

Sıcak Hava Üretici (Ahtapot), Detaylı temizlik işleri yapan oto kuaförlerde, temizlik işlemi bittikten sonra yıkanan tavan ve koltuk gibi yüzeylerin hızlı bir şekilde kurutulmasını sağlar.

Halı Koltuk Yıkama Makinaları

Maksimum seviyede yüksek devirli olarak üretilen Omax Halı Yıkama Makinaları, üstün Dizayn ve üretim kalitesinden dolayı son derece yüksek bir performansa ve güzel bir estetiğe sahiptir. Kullanıcıyı yormayan ve sizlere üstün performans sunan bir halı yıkama makinasıdır.

Zemin Temizleme Otomatları

Omax zemin temizleme makinasının kullanımı kolay ve emniyetlidir. İyi bir hijyen ve Parlaklığa ihtiyaç duyulan yerlerde çok ideal bir üründür. Yüksek verimliliği nedeniyle her zaman çok iyi bir temizleme sonucu verir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlar.