Jetonlu Self Servis Makinalar

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinalarımızın, yıkama makinaları, köpük püskürtme makinaları ve Oto süpürgeleri olarak üretimi yapılmaktadır. Son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Jetonlu Basınçlı Yıkama Makinaları

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinlarımızın, yıkama makinları, köpük püskürtme makinları ve Oto süpürgeleri olarak üretimi yapılmaktadır. Son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İkisi Bir Arada Jetonlu Yıkama ve Köpük

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinlarımız son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandanda tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Özellikle Akaryakıt istasyonlarının bir numaralı tercihi omax'ın self servis ürünlerinden oluşmakadır.

Jetonlu Köpük - Sıvı Püskürtme Makinaları

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinlarımız son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandanda tasarruf etmenizi sağlıyacaktır. Özellikle Akaryakıt istasyonlarının bir numaralı tercihi omax'ın self servis ürünlerinden oluşmakadır.

Jetmatik

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinalarımızın, yıkama makinaları, köpük püskürtme makinaları ve Oto süpürgeleri olarak üretimi yapılmaktadır. Son derece pratik ve profesyonel olarak hazırlanan bu jetonlu makinalar ayrıca zamandanda tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Jetonlu Oto Süpürge

Jeton veya Madeni para ile self servis çalışan jetonlu makinlarımızın, yıkama makinları, köpük püskürtme makinları ve Oto süpürgeleri olarak üretimi yapılmaktadır.